Autosportsimulator  l  K Panelárně 172  l  Karlovy Vary  l  2015
ÚVOD
O SIMULÁTORU
PRONÁJEM
JÍZDY U NÁS
O NÁS
GALERIE
KONTAKT
Simulátor přivezeme až k Vám a na místě poskytneme kompletní servis a to i na zelené louce - disponujeme vlastním stanem a agregátem.
CHCETE NĚČÍM OZVLÁŠTNIT VAŠI FIREMNÍ PREZENTACI, ČI JINOU AKCI? NYNÍ MŮŽETE...
Nabízíme pronájem simulátorů na vaši akci, ať už jde o výstavu, firemní večírek nebo oslavu narozenin a zajišťujeme kompletní servis zahrnující dopravu na místo, zkušenou obsluhu, organizaci soutěže i věcné ceny a občerstvení. Plánujete team building, dny otevřených dveří, nebo párty? Dopřejte svým obchodním partnerům, kolegům a přátelům jedinečný zážitek. Nabízíme moderní a bezpečnou zábavu pro každý event - simulátory přivezeme na vaši akci, připravíme soutěž a zajistíme věčné ceny.
Při opakované, nebo jiné dlouhodobější spolupráci, možnost smluvních cen.
Doprava: 10 Kč bez DPH (12 Kč s DPH) / km Použití agregátu: 50 Kč bez DPH (60 Kč s DPH) / hodina Pro snadnou instalaci do vnitřních prostor min. šířka vstupního otvoru (dveře, okno)          110 cm, el. zásuvka 230V / 16A. Brandink: u objednávek provedených s dostatečným předstihem, nabízíme možnost          umístit Vaši reklamu na “naše” tratě a závodní vozy.          Ceny na dotaz.
2 - 3 hodiny
Základní ceny (min. délka pronájmu 2 hodiny)
4 - 5 hodin
6 a více
2000 ,- bez DPH / hodina
1750,- bez DPH / Hodina
1500,- bez DPH / hodina
2420,- s DPH / hodina
2118,- s DPH / Hodina
1815,- s DPH / hodina
1 den
V zahraničí
Plný servis
1000,- € bez DPH          Doprava 0,5 € bez DPH / Km