Autosportsimulator  l  K Panelárně 172  l  Karlovy Vary  l  2015
ÚVOD
O SIMULÁTORU
PRONÁJEM
JÍZDY U NÁS
O NÁS
GALERIE
KONTAKT
výkonným počítačem pro zobrazování simulace na třech full HD monitorech. Plus výkonným audiosystémem. Perfektní tréninkový nástroj, který už využívá řada profesionálních závodních jezdců.
AutoSport Simulátor je vybaven závodní sedačkouSparco s pásy, rychloupínacím systémem s několika typy závodních volantů, hydraulickými nebo karbonovými pedály, sekvenčním řízením, řadou konfigurovatelných displejů a ukazatelů, telemetrií a
Špičkové komponenty
Přijďte změřit svoje síly s přáteli, počítačem generovanými soupeři, nebo traťovými rekordy.
NEJPOKROČILEJŠÍ SIMULACE S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM, JAKÁ SE NABÍZÍ V RÁMCI VŠECH CENOVÝCH ÚROVNÍ
AutoSport Simulátor
                                                                                    Ať už potřebujete připravit na                                                                                     blížící se závody nebo se jen                                                                                     chcete pobavit, AutoSport                                                                                     Simulátor předčí Vaše očekávání.                                                                                     Tým softwarových a elektro                                                                                     inženýrů vytvořil jednu z                                                                                     nejpokročilejších simulací s                                                                                     vysokým rozlišením s 250                                                                                     aktualizacemi za sekundu, jaká                                                                                     se nabízí v rámci všech cenových                                                                                     úrovní. Věrně napodobuje skutečnou jízdu díky zapojení řady různých technik. Především ovlivňuje vnitřní ucho čili smysl pro rovnováhu, a tak vytváří pocit pohybu. Tento přístup kombinuje s jemnými nárazy, které způsobí, že vaše tělesná hmotnost vyvolá odpovídající tlak. Nakonec propojuje tlaky způsobené tělesnou hmotností a vlivy na centrum rovnováhy s kinestezií.
Co nejblíže realitě
Žádný simulátor nedokáže plně působit všemi silami, kroucením apod., jako skutečný vůz. Musí proto oklamat mozek tak, aby tyto zdánlivé vlivy přesvědčivě vnímal. Klíčem k vytvoření odpovídajícího napětí ve svalech je rozhodnutí nepohybovat volantem a pedály, ale pouze jezdcem. Při brždění můžete napříklat sledovat, že na vaše zápěstí a předloktí působí stejné síly jako při skutečné jízdě. Simulátory, které se snaží pohybovat celou kabinou řidiče (včetně volantu), by dokázaly tyto tlaky napodobit pouze tehdy, pokud by vyvolávaly přesně stejnou zátěž jako skutečné vozidlo, a pokud by tuto zátěž dokázaly po jistou dobu udržet.
Software
Software nabízí  maximálně věrnou simulaci dynamiky vozu, což ocení zkušení řidiči a zejména závodní jezdci, kteří se chtějí připravit na závody. Méně pokročilým řidičům a dětem umožňuje zapnutí asistenčních systémů jako ABS, kontrola trakce, automatické řazení a další pro snadné a zábavné ovládání. Vše nastavíme podle vašich potřeb.
Trénujte bez obav
Ať jste závodní fanda nebo profesionální jezdec, simulátor vám umožní trénovat a zkoušet řadu situací, které by v mnoha případech v reálném autě znamenaly značné finanční náklady na opravy a následný servis. Trénujte okruhy z celého světa v těch nejnáročnějších podmínkách, posuňte svoje řidičské limity a staňte se dynamičtějším řidičem. Díky třetí ose a systému bočního posuvu zažijete pocit, kdy vám “ustřelí zadek” nebo dostanete hodiny. Vychutnáte si také na maximum driftování, projíždění zatáček na “ruční brzdu” a boční nárazy. Závodní simulátor se tak stává účinnou pomůckou k simulování reálných momentů během jízdy.
Informace o dostupných vozech a tratích:
Model vozu
Většina závodních her, včetně softwarových balíčků k nim, které nazýváme datadisky, které by mohli být považovány jako závodní simulace se dostali jen do bodu, kdy vypadá reálně pouze model auta. Správná otázka však zní, zda se auta i takto reálně chovají. Realistické chování auta, včetně jízdní dynamiky potřebuje přesná data. To je důvod proč Autosportsimulator velmi úzce spolupracuje s významnými automobilkami a konstruktéry závodních vozů, z důvodu získání přesných váhových informací jako i přesných rozměrů součástí vozidel, ať už tím, že používá přímý výstup z CAD dat, které se získávají přesným trojrozměrným skenováním laserem, nebo i fyzickou demontáží konkrétního vozu, kde se součásti změří a zváží, včetně náprav, tlumičů, brzdového systému apod. Stejně jako postavit závodní auto není jen tak, že se posbírají potřebné díly, tak u přesné simulace to není jen o přesných váhách a rozměrech. Vše se musí doladit do nejmenšího detailu, aby vše fungovalo jak má a závodní stroj byl nejlepší, tak i při tvorbě simulace se musí vše pečlivě sladit, aby to fungovalo jako u skutečného závodního vozu. Díky iRacing.com, fyzika motoru a pneumatik a veškerá ostatní data ožívají. Už to není jen přesný model sériového auta, formule nebo závodního vozu. Nyní je to složitý soubor vzájemně propojených mechanických systémů, které ovlivňují nesčetné množství stále se měnících sil, které ovlivňují řízení vozu, stejně jako ve skutečnosti, kde fungují fyzikální zákony. Je to skutečné, protože matematika a fyzika jsou skutečné.
Fyzika hry
Obrovský rozdíl mezi produkty minulými a nynější hyper-přesností Autosportsimulator, je propracovanost reálné fyziky hry. Fyzika hry je postavena na komplexním systému matematických funkcí, které přesně kopírují dynamické síly pomocí přesných výpočtů z dat akce a reakce. Systém těchto okamžitých výpočtů vytvořil iRacing.com, trojrozměrnou sférou existence, nebo také virtuálním světem, se stejnými fyzikálními zákony jako v reálném světě. S více než 20ti vydanými závodními simulacemi (více než tucet jich sbírá hlavní ocenění v oboru) na svém kontě, Dave Kaemmer a jeho tým patří ke světové špičce v mapování více členitých systémů, jejich výpočtů a jejich následnému efektu při pohybu. Kaemmerovo neustálé hledání přesnosti vedlo až k vytvoření jeho vlastního modelu pneumatiky. To se odráží ve fyzice pneumatiky - ve fyzických silách při zatížení a otáčkách. Je to další dimenze při v přesnosti zkušeností.
Lokace
Cíl Autosportsimulator je při použití zkušeností jednoduchý: Aby se každé odjeté kolo v simulaci dalo rovnat každému odjetému kolu v reálném voze na reálném závodním okruhu. K dosažení takovéto mimořádně vysoké úrovně reálného ježdění, využívá Autosport- simulator své průkopnické, proprietární aplikace trojrozměrné technologie skenování laserem. Tým Autosportsimulator navštívil každou závodní trať, jež byla laserově naskenována a k tomu také pořídil tisíce fotografií i sebemenších detailů trati.
Laserové skenování
Autosportsimulator kopíruje přesné fyzikální vlastnosti každého závodního okruhu a jeho povrchu. Jejich technologie laserového skenování vytvářejí matematickou "plastickou mapu" dané dráhy, její klenutí, praskliny, obrubníky, okolí a opravy na asfaltu. Kombinací tohoto matematicky přesného mapování s mnoha super přesnými fotografiemi tratě a bezkonkurenčního softwaru na mapování se stává velmi silné náčiní, které umožnuje řidiči i na nejvyšší možné úrovní motoristické sportu využívat získaných virtuálních časů a tím zlepšovat své řidičské zkušenosti na závodním okruhu v reálném světe.